Nk 725. Ålesund 12-8-83.      Annonse nr: 2572727
Pent merke.  Litt svakt stemplet.

Frakt:  Kr. 3.- + Postens satser.

Ved kjøp av flere objekter sendes disse samlet så snart det ikke er flere ledende bud.  Ved ledende bud over en lengre periode, sendes objekter samlet ca. hver. 10. dag.

Betalingsfrist 7 dager etter mail.  Sendes på kjøpers ansvar.  Rek. sending kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet04.11.2019 19:27:00
Slutter18.11.2019 19:27:00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist24
Nk 725. Ålesund 12-8-83.
Annonse nr: 2572727
Høyeste Budgiver Rott (72)  Se budgivers karakterbok
Rottkr 24,0017.11.2019 10:23:24
jkk1959kr 22,00 (Autobud)16.11.2019 11:57:16
Rottkr 22,0016.11.2019 11:57:16
jkk1959kr 18,0008.11.2019 15:13:42
Rottkr 16,0007.11.2019 19:23:57
temkr 15,00 (Autobud)07.11.2019 19:23:57
temkr 10,0006.11.2019 17:26:39
Selger:  Spjærøy

Medlem siden: 29.07.2015
Sted: Vesterøy
Karakterer (7631)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.11.2019 03:06:32