Norge: Brud i nasjonaldakt, Sogn. ROS-712      Annonse nr: 2574030
Brud i nasjonaldakt, SognBrud i nasjonaldakt, Sogn

1 stk. Farve postkort "Brud i nasjonaldakt, ved Hornindalsvatnet i Sogn og Fjordane" Poststemplet Oslo den 9.8.67.

Eneret: Knut Aune Kunstforlag A/S. Kort ID-nr. F-821-1. Se scanning.

Betaling til Norsk eller Dansk Bankkonto

Sendes som B-post eller efter kunde ønske. Fragtomkostninger: Postens takst + NOK 2,-

Portopolitik pr. 01.01.2019 til Norge

Fra den 01.01.2019 er mindste porto for 0 – 100 gr. forsendelser fra DK til Norge steget til DKK 30,-.

Ved køb af flere af mine auktioner til samlet over NOK 100,-, fakturerer jeg efter Norsk indenlands takst!

Ved køb af flere af mine auktioner til samlet over NOK 300,-, sender jeg fragtfrit!

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Slutter om 5d 14t 0min 47sek
Slutter27.11.2019 17:21:05
Annonse vist3

Selger:  Rosas77

Medlem siden: 28.07.2015
Sted: Svenstrup J.
Karakterer (135)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.11.2019 03:20:18