HANS GUDE KORT FRISK KULING. VESTBANERNES PEXP 20X23      Annonse nr: 2574171
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

LITT KANTSLITASJE.

FRIMERKET ER SKADD.

KAKK PÅ HJØRNENE.

MITTET NR 1972.

PORTO 23,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 20,00
Startet03.11.2019 18:12:54
Slutter10.11.2019 18:03:00
Solgt forkr 79,00
Annonse vist27
HANS GUDE KORT FRISK KULING. VESTBANERNES PEXP 20X23
Annonse nr: 2574171
Høyeste Budgiver Øyvind 12 (247)  Se budgivers karakterbok
Øyvind 12kr 79,0007.11.2019 22:39:10
goddagkr 78,00 (Autobud)07.11.2019 22:38:56
Øyvind 12kr 78,0007.11.2019 22:38:56
goddagkr 26,0007.11.2019 17:41:35
Øyvind 12kr 25,00 (Autobud)07.11.2019 17:41:35
Øyvind 12kr 20,0004.11.2019 22:42:42
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (4944)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.11.2019 23:22:21