BUNADSKORT 4 STK 1911-17 NORSKE      Annonse nr: 2574175
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

KANTSLITASJE.

KAKK PÅ HJØRNENE.

PORTO 23,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 40,00
Slutter om 2d 15t 43min 13sek
Slutter24.11.2019 18:50:43
Annonse vist7

Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (4944)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.11.2019 03:07:30