Glitterheim Turiststasjon stemplet Glitterheim se scan      Annonse nr: 2575432

storformat brukt
Normann 6-4-10
Frakt kr 17

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet05.11.2019 06:23:00
Slutter14.11.2019 19:58:00
Solgt forkr 44,00
Annonse vist46
Glitterheim Turiststasjon stemplet Glitterheim se scan
Annonse nr: 2575432
Høyeste Budgiver 12rune34 (449)  Se budgivers karakterbok
12rune34kr 44,00 (Autobud)06.11.2019 16:44:31
Anders77kr 41,0006.11.2019 16:44:31
12rune34kr 18,00 (Autobud)05.11.2019 13:53:25
birgholkr 16,0005.11.2019 13:53:25
12rune34kr 14,0005.11.2019 11:37:04
birgholkr 12,0005.11.2019 09:12:49
Neseguttenkr 10,0005.11.2019 08:10:20
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (9430)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.11.2019 22:41:00