FH 50 ( 67 )       Annonse nr: 2577223
FH  50 ( 67 )
FH 50 ( 67 )

FH  50  - STEMPLET NESBYEN 27/1 1992 ( 67 )

BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE.

SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES  PÅ SAMME DATO.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 16d 20t 53min 24sek
Slutter01.12.2019 21:40:00
Bud nåkr 14,00
Annonse vist15

Høyeste Budgiver helse01 (26139)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 14,0012.11.2019 20:22:26
Vatlandkr 12,0007.11.2019 17:25:27
temkr 10,00 (Autobud)06.11.2019 23:05:50
Leif H.kr 9,0006.11.2019 23:05:50
temkr 7,00 (Autobud)06.11.2019 23:05:12
Leif H.kr 5,0006.11.2019 23:05:12
temkr 1,0006.11.2019 18:02:17
Selger:  Berlingo01
Profilbilde   Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sarpsborg
Karakterer (5361)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.11.2019 00:46:36