GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Danmark 1850-2010 og Grønland 1938-89 - SE TEKST      Annonse nr: 2579338

 

Beskrivelse

Fin samling i DAVO album med mange gode sæt. En del er samlet både stemplet og ubrugt. Grønland er ubrugte. Forsendelse 125 NOK.


Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet08.11.2019 20:00:00         
Slutter12.11.2019 22:19:00
Solgt forkr 415,00  
Annonse vist132
Danmark 1850-2010 og Grønland 1938-89 - SE TEKST
Annonse nr: 2579338
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver erikp45 (808)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
erikp45kr 415,0012.11.2019 21:30:38
prik-10kr 410,00 (Autobud)12.11.2019 20:10:43
Topgunkr 410,0012.11.2019 20:10:43
prik-10kr 395,0012.11.2019 20:06:08
Bergfinnkr 390,00 (Autobud)12.11.2019 20:06:08
Bergfinnkr 365,00 (Autobud)12.11.2019 20:04:46
prik-10kr 360,0012.11.2019 20:04:46
Bergfinnkr 355,0012.11.2019 19:42:54
martine20kr 350,00 (Autobud)12.11.2019 19:42:54
martine20kr 325,0012.11.2019 19:40:47
Soggebergetkr 320,00 (Autobud)12.11.2019 19:40:47
Soggebergetkr 305,0012.11.2019 19:20:53
martine20kr 300,00 (Autobud)12.11.2019 19:20:53
martine20kr 270,0012.11.2019 18:55:19
Bergfinnkr 265,00 (Autobud)12.11.2019 18:55:19
Bergfinnkr 255,0011.11.2019 22:30:52
Soggebergetkr 250,00 (Autobud)11.11.2019 22:30:52
Soggebergetkr 205,0011.11.2019 20:25:39
martine20kr 200,00 (Autobud)11.11.2019 20:25:39
martine20kr 175,00 (Autobud)10.11.2019 19:12:15
Morten1974kr 170,0010.11.2019 19:12:15
martine20kr 155,00 (Autobud)10.11.2019 18:39:16
MortenSBkr 150,0010.11.2019 18:39:16
martine20kr 115,0010.11.2019 12:57:23
Soggebergetkr 110,00 (Autobud)10.11.2019 12:57:23
Soggebergetkr 75,00 (Autobud)10.11.2019 12:56:17
martine20kr 70,0010.11.2019 12:56:17
Soggebergetkr 55,00 (Autobud)10.11.2019 12:55:32
martine20kr 50,0010.11.2019 12:55:32
Soggebergetkr 45,00 (Autobud)10.11.2019 12:36:20
martine20kr 40,0010.11.2019 12:36:20
Soggebergetkr 30,00 (Autobud)09.11.2019 14:16:31
filatelikr 25,0009.11.2019 14:16:31
Soggebergetkr 10,0009.11.2019 09:41:08
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (12860)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 13.11.2019 05:08:40
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter