Thorsrud Lita tømmerstue småformat brukt 1948      Annonse nr: 2579878
Børrehaug & Remen serie T 1670

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet08.11.2019 17:33:15
Slutter16.11.2019 20:05:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist11
Thorsrud Lita tømmerstue småformat brukt 1948
Annonse nr: 2579878
Høyeste Budgiver qxdonna (1586)  Se budgivers karakterbok
qxdonnakr 14,00 (Autobud)08.11.2019 22:28:19
birgholkr 12,0008.11.2019 22:28:19
qxdonnakr 10,0008.11.2019 19:50:56
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16490)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.11.2019 16:42:40