Thorsrud 2 fugler småformat brukt 1961      Annonse nr: 2579943
Børrehaug & Co B 59/8

Små slitasjer på hjørna ellers bra. Litt gull hist og her

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet08.11.2019 17:53:25
Slutter16.11.2019 20:08:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist11
Thorsrud 2 fugler småformat brukt 1961
Annonse nr: 2579943
Høyeste Budgiver Essi63 (6892)  Se budgivers karakterbok
Essi63kr 12,00 (Autobud)16.11.2019 10:47:26
birgholkr 12,0016.11.2019 10:47:26
Essi63kr 10,0015.11.2019 19:09:51
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16490)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.11.2019 16:42:46