Thorsrud Godt Nyttår kirke småformat brukt 1951      Annonse nr: 2579964
Børrehaug & Remen serie T 1540

Små slitasjer på hjørna ellers bra.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet08.11.2019 18:03:08
Slutter16.11.2019 20:10:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist16
Thorsrud Godt Nyttår kirke småformat brukt 1951
Annonse nr: 2579964
Høyeste Budgiver Alinuska (16606)  Se budgivers karakterbok
Alinuskakr 12,0015.11.2019 20:16:05
Nurekr 10,0013.11.2019 23:12:29
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16490)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.11.2019 17:02:57