Thorsrud Nisse med stor sekk småformat brukt 1959      Annonse nr: 2579972
Børrehaug & Remen serie T 1549

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet08.11.2019 18:10:10
Slutter16.11.2019 20:11:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist24
Thorsrud Nisse med stor sekk småformat brukt 1959
Annonse nr: 2579972
Høyeste Budgiver baronen50 (11919)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 14,0012.11.2019 19:24:34
terjedkr 12,00 (Autobud)12.11.2019 19:24:34
terjedkr 10,0008.11.2019 19:34:14
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16503)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.11.2019 17:47:09