Thorsrud 2 elger småformat brukt 1948      Annonse nr: 2580104
Børrehaug & Remen serie T 1677

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 4d 21t 20min 8sek
Slutter16.11.2019 20:21:00
Bud nåkr 14,00
Annonse vist9

Høyeste Budgiver qxdonna (1569)  Se budgivers karakterbok
qxdonnakr 14,00 (Autobud)08.11.2019 22:26:09
birgholkr 12,0008.11.2019 22:26:09
qxdonnakr 10,0008.11.2019 19:20:18
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16377)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 11.11.2019 23:00:52