Thorsrud Og barnet gikk frem.. storformat brukt 1946      Annonse nr: 2580129
Børrehaug & Rønning serie T 1150

Små slitasjer på hjørna med bøy på øvre høgre ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 4d 20t 7min 44sek
Slutter16.11.2019 20:23:00
Bud nåkr 14,00

Høyeste Budgiver qxdonna (1569)  Se budgivers karakterbok
qxdonnakr 14,00 (Autobud)08.11.2019 22:25:37
birgholkr 12,0008.11.2019 22:25:37
qxdonnakr 10,0008.11.2019 19:15:14
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16377)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.11.2019 00:15:16