Thorsrud Og de skyndte seg .. storformat brukt 1947      Annonse nr: 2580143
Børrehaug & Rønning serie T 1110

Stuk / slitasje på et par hjørner ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 4d 21t 14min 13sek
Slutter16.11.2019 20:26:00
Bud nåkr 14,00
Annonse vist14

Høyeste Budgiver qxdonna (1569)  Se budgivers karakterbok
qxdonnakr 14,00 (Autobud)08.11.2019 22:24:43
birgholkr 12,0008.11.2019 22:24:43
qxdonnakr 10,0008.11.2019 19:13:37
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16377)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 11.11.2019 23:11:47