NK 704 --- BALLANGEN      Annonse nr: 2581776

Selger NK704, Bruksmerker.

Stemplet Ballangen 27-11-??.
Objektets tilstand
Salgspriskr 8,00
Slutter om 22d 8t 35min 51sek
Slutter09.12.2019 19:59:00

Selger:  vivavegas

Medlem siden: 16.02.2017
Sted: Krokstadelva
Karakterer (69)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.11.2019 11:23:09