Lillekonvall - Gratulasjonskort      Annonse nr: 2592884

Kartongkort med 2 x 5 ære stemplet 29.04.1949 i Oslo. Pent brukt

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Slutter om 4d 13t 11min 34sek
Slutter15.12.2019 19:39:49
Annonse vist6

Selger:  stein-an

Medlem siden: 21.07.2017
Sted: Hølen
Karakterer (283)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 11.12.2019 06:28:15