NK 1748 LUX THE TALL SHIPS RACES 08.01.11 LES      Annonse nr: 2594656

STEMPLET THE TALL SHIPS RASES 200 DAGER IGJEN 08.01.2011 STAVANGER - DETTE ER EN SERIE AV 3 MERKER - DE 2 ANDRE BLE UTGITT SENERE  - DISSE MERKENE BLE KUN UTGITT I STAVANGER SENTRUM, HILLEVÅG, MADLA OG LURA POSTKONTOR - I TILLEGG BLE DE SOLGT PÅ STANDEN TIL POSTEN UNDER TALL SHIPS RACES I STAVANGER - DETTE STEMPELET BLE KUN BRUKT 08.01.2011 SE BILDESE OGSÅ INNOM MINE ØVRIGE AUKSJONER, KANSKJE NOE FOR DIN SAMLING OGSÅ ?

Objektets tilstand
Utropspriskr 75,00
Startet21.01.2020 21:09:10
Slutter28.01.2020 21:09:10
Annonse vist12
NK 1748 LUX THE TALL SHIPS RACES 08.01.11 LES
Annonse nr: 2594656
Selger:  the_face

Medlem siden: 04.11.2016
Sted: Sandnes
Karakterer (295)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2020 22:52:58