Postkort - Rev i skogen -      Annonse nr: 2598124

stemplet Oslo 1954 Mittetkort serie 5327

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet21.11.2019 11:18:01
Slutter30.11.2019 11:16:00
Annonse vist9
Postkort - Rev i skogen -
Annonse nr: 2598124
Høyeste Budgiver Nure (528)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 10,0029.11.2019 20:12:22
Selger:  Samler72

Medlem siden: 30.07.2015
Sted: Kråkerøy
Karakterer (4211)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.12.2019 04:08:30