GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
S/h-kort 'Drammen. Øvre Storgt' med skrift bak, men ikke pos      Annonse nr: 2599844

 

Beskrivelse
170090 S/h-kort 'Drammen. Øvre Storgt' med skrift bak, men ikke postgått. Drammen Kortforlag # 85. K-3
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.11.2019 15:58:49         
Slutter29.11.2019 15:28:00
Solgt forkr 145,00  
Annonse vist36
Referanse nr/#Weekly2018-08
S/h-kort 'Drammen. Øvre Storgt' med skrift bak, men ikke pos
Annonse nr: 2599844
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Kaj-x (1794)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Kaj-xkr 145,0029.11.2019 15:22:10
teoykr 140,00 (Autobud)29.11.2019 15:22:10
teoykr 125,00 (Autobud)29.11.2019 15:21:23
Kaj-xkr 105,0029.11.2019 15:21:23
teoykr 70,00 (Autobud)29.11.2019 14:41:04
Godseierkr 65,0029.11.2019 14:41:04
teoykr 60,0023.11.2019 00:04:18
birgholkr 55,0022.11.2019 22:10:50
Kaj-xkr 50,0022.11.2019 16:07:45
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3841)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.01.2020 08:44:15
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter