Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
5 øre 1916. Se bilder! Utrop 1,-      Annonse nr: 2613896
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 
Beskrivelse
170594 5 øre 1916. Se bilder! Utrop 1,-
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet03.12.2019 12:19:39         
Slutter11.12.2019 14:31:00
Solgt forkr 25,00  
Annonse vist24
Referanse nr/#Weekly2018-08
5 øre 1916. Se bilder! Utrop 1,-
Annonse nr: 2613896
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver U267 (49)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
U267kr 25,0010.12.2019 19:41:48
Kalixkr 23,00 (Autobud)10.12.2019 19:41:22
U267kr 21,0010.12.2019 19:41:22
Kalixkr 19,00 (Autobud)10.12.2019 19:39:59
U267kr 17,0010.12.2019 19:39:59
Kalixkr 15,0006.12.2019 01:20:01
PENGEBINGENkr 14,00 (Autobud)06.12.2019 01:20:01
PENGEBINGENkr 9,00 (Autobud)05.12.2019 07:08:37
U267kr 7,0005.12.2019 07:08:37
PENGEBINGENkr 5,00 (Autobud)05.12.2019 07:08:23
U267kr 3,0005.12.2019 07:08:23
PENGEBINGENkr 1,0004.12.2019 22:19:49
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3982)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 17.02.2020 20:55:18
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter