GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Baden AFA 11a - verdi 1.000 NOK      Annonse nr: 2615919

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet06.12.2019 21:00:00         
Slutter10.12.2019 22:08:00
Solgt forkr 88,00  
Annonse vist13
Baden AFA 11a - verdi 1.000 NOK
Annonse nr: 2615919
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver tomato (645)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
tomatokr 88,00 (Autobud)10.12.2019 15:09:05
Topgunkr 86,0010.12.2019 15:09:05
tomatokr 76,00 (Autobud)10.12.2019 15:08:42
Topgunkr 71,0010.12.2019 15:08:42
tomatokr 60,00 (Autobud)09.12.2019 21:59:05
Topgunkr 55,0009.12.2019 21:59:05
tomatokr 30,00 (Autobud)09.12.2019 15:44:14
Soggebergetkr 25,0009.12.2019 15:44:14
tomatokr 10,0006.12.2019 22:34:41
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13575)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.01.2020 15:32:32
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter