KRØDSHERAD NOREFJELL BUSKERUD 1935 (L.K.ØDEGAARD 669)      Annonse nr: 2618013
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

KANTSLITASJE.

MYE FEIL = LUKEFYLL.

FOTOGRAFISK KORT SMÅFORMAT.

PORTO 23,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 1,00
Slutter om 0d 13t 28min 48sek
Slutter29.01.2020 15:35:34
Annonse vist13

Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (5283)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.01.2020 02:06:46