KLÆKKEN TURISTHOTELL BUSKERUD (OPPI 4 23)      Annonse nr: 2618016

KANTSLITASJE.

FOTOGRAFISK SVARTHVITT STORFORMAT KORT.

PORTO 23,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 1,00
Startet06.12.2019 22:27:59
Slutter13.12.2019 22:27:00
Annonse vist9
KLÆKKEN TURISTHOTELL BUSKERUD (OPPI 4 23)
Annonse nr: 2618016
Høyeste Budgiver sigyn braute (2744)  Se budgivers karakterbok
sigyn brautekr 1,0007.12.2019 16:01:08
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (5283)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.01.2020 02:31:55