FDC 11.10.1991      Annonse nr: 2625908

Stemplet 2800 Gjøvik.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.12.2019 12:17:56
Slutter20.12.2019 12:17:00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist15
FDC 11.10.1991
Annonse nr: 2625908
Høyeste Budgiver Vatland (25230)  Se budgivers karakterbok
Vatlandkr 3,0013.12.2019 15:59:15
Neseguttenkr 1,0013.12.2019 13:48:21
Selger:  detomaso   Verifisert bruker

Medlem siden: 14.02.2004
Sted: FAUSKE
Karakterer (2136)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.02.2020 18:14:01