Jessheim (Mittet 1224/8) - St. JESSHEIM 20-10-72      Annonse nr: 2631984

Brukt postkort. Med noen større knekk på kryss og tvers.

Stemplet Jessheim 20-10-1972.

Mittet 1224/8.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet19.12.2019 11:13:20
Slutter30.12.2019 20:55:00
Annonse vist22
Jessheim (Mittet 1224/8) - St. JESSHEIM 20-10-72
Annonse nr: 2631984
Høyeste Budgiver majornerd (9049)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0024.12.2019 13:59:19

Karakterer (9961)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.02.2020 17:55:33