Tronfjell-veien (Alvdalfotoatelier) -St. ALVDAL 20.8.75      Annonse nr: 2637114

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet 2560 Alvdal 20-8-1975.

Alvdal Fotoatelier, Ole Nyeggen - 5974.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet24.12.2019 09:41:46
Slutter08.01.2020 19:36:00
Annonse vist14
Tronfjell-veien (Alvdalfotoatelier) -St. ALVDAL 20.8.75
Annonse nr: 2637114
Høyeste Budgiver majornerd (8977)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 8,0024.12.2019 13:54:15

Karakterer (9940)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.02.2020 21:07:07