NAL - SAGAFJORD - St. MADLA 30-6.75      Annonse nr: 2637115

Brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk samt noen kraftige vertikale knekk på midten.

Stemplet Madla 30-6-1975.

Printed in Norway 0.0. 100M-2.74.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet24.12.2019 09:42:20
Slutter08.01.2020 19:38:00
Annonse vist23
NAL - SAGAFJORD - St. MADLA 30-6.75
Annonse nr: 2637115
Høyeste Budgiver majornerd (8972)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0024.12.2019 13:54:04

Karakterer (9922)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.02.2020 19:03:31