GIBRALTAR: 3 mynter i eske utgitt i anledning Euro Tunn      Annonse nr: 2637714

GIBRALTAR: 3 mynter i eske utgitt i anledning Euro Tunnel
170342
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 140,00
Annonse vist20
Referanse nr/#NORSTAMPS-shop
GIBRALTAR: 3 mynter i eske utgitt i anledning Euro Tunn
Annonse nr: 2637714
Høyeste Budgiver FranzFerdinand (246)  Se budgivers karakterbok
Karakterer (4338)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.03.2020 11:48:14