15øre tj. NK24 del av KPH KA(N)A      Annonse nr: 2638044

15øre Tjeneste stemplet del av KPH KA(N)A (NK-postal=6)
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet25.12.2019 11:23:05
Slutter04.01.2020 21:00:00
Solgt forkr 55,00
Annonse vist14
15øre tj. NK24 del av KPH KA(N)A
Annonse nr: 2638044
Høyeste Budgiver Virrum_Z (181)  Se budgivers karakterbok
Virrum_Zkr 55,0027.12.2019 14:39:48
Mid3320kr 50,0027.12.2019 08:46:48
Selger:  jeafrim

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: ED
Land: SWEDEN
Karakterer (1594)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.03.2020 08:10:14