NK 2017 MAUDBLOKKA LUX STEMPLET KRISTIANSAND X      Annonse nr: 2642816

NK 2017 MAUDBLOKKA LUX STEMPLET KRISTIANSAND X

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet29.12.2019 22:36:35
Slutter30.12.2019 22:36:35
Solgt forkr 30,00
Annonse vist3
Annonse nr: 2642816
Høyeste Budgiver LEXMAN (6478)  Se budgivers karakterbok
LEXMANkr 30,0030.12.2019 21:30:42
Selger:  KonicaNO55

Medlem siden: 09.05.2018
Sted: KRISTIANSAND S
Karakterer (291)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.02.2020 06:11:32