brev stemplet Korsfjorden LP A Alta 2003 se scan      Annonse nr: 2643030

små bretter
Frakt kr 24

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet06.01.2020 02:02:00
Slutter12.01.2020 19:30:00
Solgt forkr 45,00
Annonse vist26
brev stemplet Korsfjorden LP A Alta 2003 se scan
Annonse nr: 2643030
Høyeste Budgiver tem (5968)  Se budgivers karakterbok
temkr 45,00 (Autobud)12.01.2020 09:28:16
gunnm01kr 42,0012.01.2020 09:28:16
temkr 35,0012.01.2020 08:38:51
gunnm01kr 33,00 (Autobud)12.01.2020 08:38:51
gunnm01kr 32,0011.01.2020 13:24:49
Elmer12kr 30,00 (Autobud)11.01.2020 13:24:49
Elmer12kr 29,0011.01.2020 13:17:06
gunnm01kr 28,00 (Autobud)11.01.2020 13:17:06
gunnm01kr 26,0011.01.2020 10:32:33
temkr 25,00 (Autobud)11.01.2020 10:32:33
temkr 24,00 (Autobud)09.01.2020 19:37:53
gunnm01kr 22,0009.01.2020 19:37:53
temkr 16,0009.01.2020 18:33:19
gunnm01kr 14,00 (Autobud)09.01.2020 18:33:19
gunnm01kr 6,0008.01.2020 14:46:17
Elmer12kr 4,0007.01.2020 22:32:03
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (10164)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 20:46:25