IPC store sportsleksikon      Annonse nr: 2650567

En særdeles pen bok helt fri for bretter, rifter og løse sider. Omslaget har derimot flere rifter på både for og bakside. Bokens mål er 233 x 310 med 336 sider. Mangler posteren om OL 1976. Utgitt av IPC International Publishing Company, Oslo 1976. Til Norsk ved Ole-Jacob Jorsett. Sakkyndig rådgiver Per Jorsett.
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 150,00
Annonse vist28

Karakterer (1041)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.02.2020 09:45:46