Nk. 170 Portoprovisorie      Annonse nr: 2651488

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.01.2020 08:00:00
Slutter13.01.2020 15:00:00
Solgt forkr 6,00
Annonse vist6
Nk. 170 Portoprovisorie
Annonse nr: 2651488
Høyeste Budgiver terjed (20048)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 6,0006.01.2020 15:12:31
Alinuskakr 5,00 (Autobud)06.01.2020 15:12:31
Alinuskakr 1,0006.01.2020 10:26:54

Karakterer (31593)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 00:59:08