NK 1670 LUX STEMPLET VÅGSBYGD H KRISTIANSAND      Annonse nr: 2653779

NK 1670 LUX STEMPLET VÅGSBYGD H KRISTIANSAND
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet05.01.2020 17:11:38
Slutter12.01.2020 17:09:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist6
Annonse nr: 2653779
Høyeste Budgiver Nenem (70)  Se budgivers karakterbok
Nenemkr 25,0010.01.2020 07:55:59
Selger:  KonicaNO55

Medlem siden: 09.05.2018
Sted: KRISTIANSAND S
Karakterer (287)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 21:11:21