20 postfriske A-post Norge (NOK 340), til portobruk!!      Annonse nr: 2654517

20 postfriske A-post Norge (NOK 340), til portobruk!! Merkene er garantert postfriske og kommer fra frimerkehefter og årsett. Scan er kun en illustrasjon, merkene som leveres vil nødvendigvis ikke være de som er avbildet. Kun reell porto tilkommer kjøp nå prisen.

Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 250,00
Kjøp nåkr 250,00  Kjøp nå  Hjelp
Antall tilgjengelig: 5 stk.
Slutter om 6d 14t 58min 20sek
Slutter07.04.2020 20:50:25
Annonse vist62

Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2758)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 05:52:05