Vinter. Aune F-6146-7      Annonse nr: 2656508

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet09.01.2020 08:00:00
Slutter16.01.2020 14:00:00
Annonse vist7
Vinter. Aune F-6146-7
Annonse nr: 2656508
Høyeste Budgiver terjed (20208)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 1,0015.01.2020 12:16:46

Karakterer (31723)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.02.2020 17:53:11