Ustaoset Hotel - Normann:8      Annonse nr: 2661650

Postgått  1943. Noe generell slitasje

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet10.01.2020 17:09:34
Slutter21.01.2020 17:06:00
Solgt forkr 2,00
Ustaoset Hotel - Normann:8
Annonse nr: 2661650
Høyeste Budgiver majornerd (9023)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 2,0012.01.2020 11:02:38
Selger:  permsorhagen

Medlem siden: 06.03.2014
Sted: Øystese
Karakterer (3785)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 14:24:44