Sykestalden i Nesbyen småformat brukt 1916. Uvanlig !      Annonse nr: 2663600
Fot. H. A. Eidal

Små slitasjer på hjørna ellers bra på et fint kort.

Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
Startet12.01.2020 13:02:07
Slutter20.01.2020 20:38:00
Solgt forkr 325,00
Annonse vist78
Sykestalden i Nesbyen småformat brukt 1916. Uvanlig !
Annonse nr: 2663600
Høyeste Budgiver eugene (353)  Se budgivers karakterbok
eugenekr 325,00 (Autobud)20.01.2020 20:28:02
baronen50kr 300,0020.01.2020 20:28:02
eugenekr 275,00 (Autobud)20.01.2020 20:27:37
baronen50kr 250,0020.01.2020 20:27:37
eugenekr 225,00 (Autobud)20.01.2020 20:24:35
baronen50kr 200,0020.01.2020 20:24:35
eugenekr 170,0020.01.2020 20:22:46
baronen50kr 150,0016.01.2020 15:26:56
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (17552)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 13:54:49