NK 419 - Kirkenes      Annonse nr: 2665854

Pent stemplet merke, se bildet
Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.
Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.
Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet13.01.2020 21:38:01
Slutter20.01.2020 21:00:00
Solgt forkr 36,00
Annonse vist12
NK 419 - Kirkenes
Annonse nr: 2665854
Høyeste Budgiver tem (5966)  Se budgivers karakterbok
temkr 36,00 (Autobud)20.01.2020 18:54:26
helse01kr 35,0020.01.2020 18:54:26
temkr 24,0016.01.2020 19:03:31
helse01kr 23,00 (Autobud)16.01.2020 19:03:31
helse01kr 21,0014.01.2020 17:34:30
temkr 20,0013.01.2020 22:28:21
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (315)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 06:01:10