Kongsberg ?? stemplet Kongsberg 1923 se scan      Annonse nr: 2666021

småformat brukt
forlag ikke oppgitt
små hj.bretter
Frakt kr 17

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet16.01.2020 01:46:00
Slutter22.01.2020 19:32:00
Solgt forkr 33,00
Annonse vist32
Kongsberg ?? stemplet Kongsberg 1923 se scan
Annonse nr: 2666021
Høyeste Budgiver coromant (182)  Se budgivers karakterbok
coromantkr 33,00 (Autobud)22.01.2020 19:22:34
Mikkel55kr 30,0022.01.2020 19:22:34
coromantkr 26,00 (Autobud)22.01.2020 19:22:07
Mikkel55kr 24,0022.01.2020 19:22:07
coromantkr 22,00 (Autobud)22.01.2020 19:21:26
Mikkel55kr 20,0022.01.2020 19:21:26
coromantkr 16,0022.01.2020 19:19:32
Mikkel55kr 14,0021.01.2020 19:23:17
birgholkr 12,0018.01.2020 10:22:31
Mikkel55kr 10,0016.01.2020 20:42:29
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (10150)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2020 23:52:17