URUGUAY: $ 200 1995. Proof i kapsel      Annonse nr: 2666702

166609
URUGUAY: $ 200 1995. Proof i kapsel
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 150,00
Annonse vist5
Referanse nr/#NORSTAMPS-shop
Annonse nr: 2666702
Høyeste Budgiver FranzFerdinand (246)  Se budgivers karakterbok
Karakterer (4397)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 20:11:13