NK 30ø Turist med vm. LUX stpl SAUDA 11-4-39      Annonse nr: 2669234

Pent stemplet frimerke. Returrett for alle objekt som ikke er i overensstemmelse med beskrivelsen.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet13.02.2020 17:36:45
Slutter27.02.2020 17:36:45
Solgt forkr 20,00
NK 30ø Turist med vm. LUX stpl SAUDA 11-4-39
Annonse nr: 2669234
Høyeste Budgiver Kuha67 (63)  Se budgivers karakterbok
Kuha67kr 20,0021.02.2020 22:18:14
Selger:  mabj

Medlem siden: 19.09.2000
Sted: OSLO
Karakterer (6709)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 13:18:48