Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Mechlenburg AFA 15-16 - verdi 1.600 NOK      Annonse nr: 2670842

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet17.01.2020 20:00:00         
Slutter21.01.2020 22:20:00
Solgt forkr 102,00  
Annonse vist44
Mechlenburg AFA 15-16 - verdi 1.600 NOK
Annonse nr: 2670842
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver NORSTAMPSVerifisert bruker (4049)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 102,00 (Autobud)21.01.2020 22:11:34
MortenSBkr 97,0021.01.2020 22:11:34
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 92,0021.01.2020 22:07:04
MortenSBkr 87,0021.01.2020 22:05:32
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 82,0021.01.2020 22:01:19
tomatokr 77,0021.01.2020 22:00:00
MortenSBkr 72,0021.01.2020 21:52:47
tomatokr 67,00 (Autobud)19.01.2020 21:48:42
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 65,0019.01.2020 21:48:42
tomatokr 60,00 (Autobud)19.01.2020 21:48:33
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 55,0019.01.2020 21:48:33
tomatokr 50,00 (Autobud)19.01.2020 21:48:25
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 45,0019.01.2020 21:48:25
tomatokr 40,00 (Autobud)19.01.2020 21:48:17
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 35,0019.01.2020 21:48:17
tomatokr 30,0019.01.2020 13:39:35
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 25,0017.01.2020 23:16:18
lappenxxkr 20,00 (Autobud)17.01.2020 23:16:10
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 15,0017.01.2020 23:16:10
lappenxxkr 10,0017.01.2020 20:12:05
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13811)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 23.02.2020 05:54:28
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter