Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Tysk Østafrika AFA 19* - verdi 400 NOK      Annonse nr: 2670888

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet17.01.2020 20:00:00         
Slutter21.01.2020 22:15:00
Solgt forkr 70,00  
Annonse vist18
Tysk Østafrika AFA 19* - verdi 400 NOK
Annonse nr: 2670888
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver NORSTAMPSVerifisert bruker (4049)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 70,0021.01.2020 22:06:11
makkr 65,0021.01.2020 22:03:02
Storm_ykr 60,0021.01.2020 19:52:40
makkr 55,0021.01.2020 08:47:16
Storm_ykr 50,0019.01.2020 22:17:33
makkr 45,00 (Autobud)19.01.2020 21:44:27
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 40,0019.01.2020 21:44:27
makkr 35,00 (Autobud)19.01.2020 21:44:18
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 30,0019.01.2020 21:44:18
makkr 25,00 (Autobud)19.01.2020 21:44:09
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 20,0019.01.2020 21:44:09
makkr 15,0018.01.2020 10:01:50
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0017.01.2020 23:18:41
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (13811)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 23.02.2020 05:36:58
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter