London m/overtrykk stemplet      Annonse nr: 2674236

NK 333-38 m/overtrykk. Komplett serie London m/overtrykk, merkene   Merker som er stemplet illegalt (illegalt i henhold til tyske forordninger.

Helt feilfri serie montert på spesialark.
Objektets tilstand
Utropspriskr 3 500,00
Startet19.01.2020 17:38:37
Slutter26.01.2020 17:35:00
Solgt forkr 4 100,00
Annonse vist153
London m/overtrykk stemplet
Annonse nr: 2674236
Høyeste Budgiver samlertorget (521)  Se budgivers karakterbok
samlertorgetkr 4 100,0026.01.2020 17:27:19
Pablo70kr 4 000,00 (Autobud)26.01.2020 17:17:49
marmor01kr 4 000,0026.01.2020 17:17:49
Pablo70kr 3 700,0025.01.2020 16:33:38
samlertorgetkr 3 600,0025.01.2020 07:42:50
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 3 500,0019.01.2020 21:13:46
Selger:  jaha2018

Medlem siden: 22.06.2018
Sted: Svelvik
Karakterer (20)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.02.2020 19:25:26