Monnyputt Norge Stenplet SAKSEMARKA Stavanger      Annonse nr: 2675698

NK nr 887   stempla  Saksemarka

HER ER LENKER TIL ALLE MINE ANDRE  Auksjoner

OBS Danske Vest indien ligger under danmark.

• 1909 - 1945 Nk 96 - 344 (22) • Finland stemplet (186) • Irland postfrisk & ustemplet (3)
• 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 (12) • Færøyene (140) • Sveits lots & samlinger (1)
• Frimerkehefter (68) • Grønland (136) • Sveits postfrisk & ustemplet (8)
• Nominal vare (1) • Island postfrisk & ustemplet (304) • Østerrike stemplet (1)
• Frimerkehefter (291) • Island stemplet (313) • BRD stemplet (1)
• Tjeneste, porto og returmerker (6) • Sverige postfrisk & ustemplet (582) • DDR postfrisk & ustemplet (1)
• Miniatyrark (65) • Sverige stemplet (510) • Tyske stater (4)
• Lot, samlinger & partier (3) • Åland postfrisk & ustemplet (36) • Diverse Vest Europa (31)
• Årssett og minneblokker (17) • Åland stemplet (47) • Øvrige Øst Europa (3)
• Danmark postfrisk & ustemplet (107) • Sverige: Samlinger/lotter (2) • Asia - Stemplet (1)
• Danmark stemplet (100) • England postfrisk & ustemplet (55) • Mynter fra Sverige (1)
• Finland postfrisk & ustemplet (146) • England stemplet (1)
Objektets tilstand
Salgspriskr 10,00
Annonse vist5
Monnyputt Norge Stenplet SAKSEMARKA Stavanger
Annonse nr: 2675698
Høyeste Budgiver arn19fr (6542)  Se budgivers karakterbok
arn19frkr 10,0028.02.2020 18:35:04
Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (2043)  Se selgers karakterbok