Brødet. Dets tilberedning og forhandling.- I. Kjennerud      Annonse nr: 2681299

Dette er en særdeles pen gammel bok helt fri for bretter, rifter og løse sider. Heller ingen slitasje. Den fremstår faktisk som ny og ulest. Helt utrolig med tanken på at boken er utgitt på Haffner og Hilles Forlag 1895. Solgt hos P. Kristiansen Bokbinderi, Skien. Bokens mål er kun 115 x 170 mm. og har 116 sider
Objektets tilstand
Utropspriskr 120,00
Kjøp nåkr 200,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 0d 12t 38min 27sek
Slutter23.02.2020 20:36:00
Annonse vist20

Karakterer (1038)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 07:57:33