NK 900 Verdal 12.- 1. 82       Annonse nr: 2682726

Billedvev 1981. Fullstemplet sidevendt. Prima.
Frakt: Postens portotakster + kr. 3,00 for innpakningsmateriell.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 15,00
Slutter om 13d 22t 5min 10sek
Slutter06.03.2020 20:09:01
Annonse vist2

Selger:  skeide

Medlem siden: 23.07.2015
Sted: Inderøy
Karakterer (581)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 22:03:51