175 kr 1989. Pen mynt!      Annonse nr: 2682840

170617

175 kr 1989. Pen mynt!
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 175,00
Startet25.01.2020 00:15:36
Slutter31.01.2020 13:16:00
Solgt forkr 290,00
Annonse vist25
Referanse nr/#Weekly2018-08
175 kr 1989. Pen mynt!
Annonse nr: 2682840
Høyeste Budgiver geamu (4151)  Se budgivers karakterbok
geamukr 290,00 (Autobud)31.01.2020 12:28:19
U267kr 265,0031.01.2020 12:28:19
geamukr 240,00 (Autobud)30.01.2020 19:35:26
U267kr 215,0030.01.2020 19:35:26
geamukr 195,0025.01.2020 21:58:59
U267kr 175,0025.01.2020 08:29:46
Karakterer (4397)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 17:41:34