Verden 58 stk forskjellige, flest stemplet.      Annonse nr: 2686940

Studer bilde.

Kun gjeldene portotakster fra Posten o-20 Kr. 17.- 20-50 Kr. 24.- (ingen ektrautgifter)

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet27.01.2020 18:32:00
Slutter08.02.2020 18:32:00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist24
Verden 58 stk forskjellige, flest stemplet.
Annonse nr: 2686940
Høyeste Budgiver jbhatleskog (980)  Se budgivers karakterbok
jbhatleskogkr 30,0008.02.2020 18:02:02
jofkr 27,00 (Autobud)08.02.2020 17:51:06
jbhatleskogkr 25,0008.02.2020 17:51:06
jofkr 22,00 (Autobud)08.02.2020 17:50:34
jbhatleskogkr 20,0008.02.2020 17:50:34
jofkr 17,00 (Autobud)08.02.2020 17:50:08
jbhatleskogkr 15,0008.02.2020 17:50:08
jofkr 9,00 (Autobud)08.02.2020 17:21:52
ikke prøv degkr 7,0008.02.2020 17:21:52
jofkr 5,00 (Autobud)02.02.2020 21:09:12
ikke prøv degkr 3,0002.02.2020 21:09:12
jofkr 1,0031.01.2020 15:05:32
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (2214)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.03.2020 17:51:42